Vai meklējat unikālu dāvanu savai mīlotai personai?

Jautri brieži bērzu birzī — uzlīmes bērnu istabai

Jautri brieži bērzu birzī — uzlīmes bērnu istabai Jautri brieži bērzu birzī — uzlīmes bērnu istabai Jautri brieži bērzu birzī — uzlīmes bērnu istabai Jautri brieži bērzu birzī — uzlīmes bērnu istabai Jautri brieži bērzu birzī — uzlīmes bērnu istabai
Šo produktu iegādājās vairāk nekā 30 apmierināti klienti.
Pieejams noliktavā

152,00 €Pēc uzlīmes piestiprināšanas (kā attēlā) izmērs ir augstums 255 cm x platums 280 cm.

Katrs koks, zāle, zars, lapa un dzīvnieks ir atsevišķa uzlīmes daļa, tādējādi jūs varat izpausties radoši, tās izkārtojot. Uzlīmējiet kokus un dzīvniekus tā, lai tie perfekti piestāvētu jūsu sienai.
INSPIO sienas uzlīmes
Uzlīmes ir izgatavotas no stingras, īpašas plēves, kas atgādina tekstilu un ir patīkama uz tausti. Uzlīmes var izmantot atkārtoti, un tās ir mazgājamas ar ūdeni.
Augstas kvalitātes uzlīmes ir apdrukātas ar vidi saudzējošām krāsām, kas ir drošas lietošanai. Uzlīmes ir piemērotas pašiem mazākajiem, padarot tās par ideālu variantu katrai bērnu vai pusaudžu istabai, dzīvojamai istabai vai guļamistabai.


Tās var vienkārši uzlīmēt uz sienām, jums nav nepieciešama līme. Uzlīmes ir viegli un ātri lietojamas. Ja uzlīmes salīmējas kopā, tās var vienkārši atlīmēt.