Atgriešana

6. ATTEIKŠANĀS NO LĪGUMA

Piezīme: attiecībā uz noteikumu § 7 par. Likuma Nr. 6 c) apakšpunkts. 102/2014 Sb. nav iespējams atgriezt preces, kas izgatavotas atbilstoši patērētāja īpašajām prasībām. Mūsu e-veikalā ir iespēja iegādāties personalizētas preces. Saskaņā ar šo likumu patērētājiem NAV tiesību atkāpties no līguma 14 dienu laikā, nenorādot pamatotu iemeslu.

Patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma, nenorādot iemeslu 14 dienu laikā:

ar precēm, kur pircējs neizvēlas krāsu, kādā mēs viņam preces ražojam.
ar precēm, kur pircējs neizvēlas izmēru, kādu ražojam viņam preces.
ar precēm, kur pircējs rotājumam neizvēlas paraksta vārdu vai adresi.
Patērētājs savas atteikuma tiesības no pārdevēja var izmantot papīra formā vai ieraksta veidā citā pastāvīgā informācijas nesējā, piemēram, izmantojot e-pastu.

Precēm jābūt tādā stāvoklī, kādā tās tika piegādātas pircējam. Produktu nevar lietot, iestrēgt, līmēt, kā arī nedrīkst noņemt aizsargplēves. Ja izpildīsiet visus iepriekš minētos preču atgriešanas nosacījumus, mēs nosūtīsim jums naudu par preci ar bankas pārskaitījumu uz jūsu kontu ne vēlāk kā 14 dienu laikā no līguma atteikšanās dienas. Mēs nepieņemam atgrieztos iepakojumus skaidrā naudā pēc piegādes.

Atkāpjoties no līguma, patērētājs sedz izmaksas par preces atgriešanu pārdevējam.
Atteikšanās no līguma gadījumā pircējam ir pienākums atgriezt preci uz pārdevēja adresi: INSPIO s.r.o., Pod Furčou 7, 040 01 Košice, Slovakia (gadījumā, ja prece jau bija piegādāta pircējam).

Attiecībā uz noteikumu § 7 d. Likuma Nr. 6 c) apakšpunkts. 102/2014 Sb. nav iespējams atgriezt preces, kas izgatavotas atbilstoši konkrētajām patērētāja prasībām. Mūsu e-veikalā ir iespējams iegādāties preces, kurās patērētājs pats izvēlas krāsas, krāsu variācijas vai pielāgo standarta izmērus. Saskaņā ar šo likumu patērētājiem NAV tiesību atkāpties no līguma ar šo preci. Tāpēc mēs lūdzam mūsu cienījamos klientus neatkāpties no līguma ar šo preci, jo preces jums tiks atgrieztas un mēs pieprasīsim no jums samaksu par piegādi. Gadījumā, ja ar šādām precēm netiek pieņemta skaidra nauda pēc piegādes, klientam ir pienākums samaksāt 100% no preces pirkuma cenas + piegādes un sūtīšanas izmaksas par pakas atgriešanu + pakas atkārtotas nosūtīšanas izmaksas, pārskaitījums uz bankas kontu iepriekš. Veidlapu ŠEIT Atteikšanās no distances ceļā noslēgta pirkuma līguma var atrast.