Vai meklējat unikālu dāvanu savai mīlotai personai?

Bērnu sienas uzlīmes — burvīgi dzīvnieki zemes toņos un skandināvu stilā

Bērnu sienas uzlīmes — burvīgi dzīvnieki zemes toņos un skandināvu stilā Bērnu sienas uzlīmes — burvīgi dzīvnieki zemes toņos un skandināvu stilā Bērnu sienas uzlīmes — burvīgi dzīvnieki zemes toņos un skandināvu stilā Bērnu sienas uzlīmes — burvīgi dzīvnieki zemes toņos un skandināvu stilā Bērnu sienas uzlīmes — burvīgi dzīvnieki zemes toņos un skandināvu stilā
Šo produktu iegādājās vairāk nekā 50 apmierināti klienti. Un 1 - pēdējās nedēļas laikā.
Pieejams noliktavā

42,00 €Komplektā ir:
— 5 atsevišķas dzīvnieku uzlīmes, kuru augstums ir aptuveni 30 × 15 cm un kas ir izgatavotas no atkārtoti līmējamas tekstila plēves.
— 5× baloni 33 × 19 cm izmērā.
— 15 zvaigznes 7,5 × 7,5 cm izmērā.
INSPIO sienas uzlīmes
Uzlīmes ir izgatavotas no stingras, īpašas plēves, kas atgādina tekstilu un ir patīkama uz tausti. Uzlīmes var izmantot atkārtoti, un tās ir mazgājamas ar ūdeni.
Augstas kvalitātes uzlīmes ir apdrukātas ar vidi saudzējošām krāsām, kas ir drošas lietošanai. Uzlīmes ir piemērotas pašiem mazākajiem, padarot tās par ideālu variantu katrai bērnu vai pusaudžu istabai, dzīvojamai istabai vai guļamistabai.


Tās var vienkārši uzlīmēt uz sienām, jums nav nepieciešama līme. Uzlīmes ir viegli un ātri lietojamas. Ja uzlīmes salīmējas kopā, tās var vienkārši atlīmēt.