Spotify plakāts, dziesmiņa uz stikla

Šo produktu iegādājās vairāk nekā 690 apmierināti klienti. Un 6 - pēdējās nedēļas laikā.

Augšupielādējiet savu attēlu šeit. Vai nosūtiet to mums pa e-pastu uz info@inspio.lv
Ja izvēlaties dziesmu no mūsu datubāzes un atzīmējiet šo iespēju, jums tiks ģenerēts QR kods uz tabulas. Kodu varat skenēt ar savas viedtālruņa kameru. Pēc tā nolasīšanas jūs tiksiet novirzīts uz lietotni/tīmekļa vietni, kur tiks atskaņota izvēlētā dziesma. Tabula dziesmu neatkaņo; lai to atskaņotu, jums būs nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar Android / iOS / iPadOS sistēmu un internets.


Stikla plakāta ar foto: Personalizēta dāvana, kas atstās ilgstošu iespaidu!

Iedomājieties to lielisko sajūtu, kad jūsu tuvinieki izpako dāvanu un atrod tajā skaistu stikla plakātu ar viņu mīļāko foto. Viņu acis mirdzēs, un viņi nekavējoties sapratīs, ka esat viņiem dāvinājis kaut ko ļoti skaistu un unikālu. Tieši to jūs varat sasniegt ar mūsu personalizēto stikla plakātu ar foto!

Izveidojiet savu stikla attēlu INSPIO lietotnē – process ir vienkāršs un aizraujošs. Augšupielādējiet foto, pievienojiet tekstu vai dekoratīvos elementus, un tūlīt redzēsiet, kā plakāts izskatīsies. Pēc tam to vienkārši ielieciet grozā, un mēs parūpēsimies par visu pārējo.

5 iemesli, kāpēc jāiegādājas stikla plakāts ar foto:
1️⃣ Augstā kvalitāte: Mūsu stikla plakāti ir izgatavoti no skaidra stikla ar slīpētām malām, un mēs izmantojam Šveices ekoloģiskos tintes ar GREENGUARD sertifikāciju, kas ir izturīgas pret jebkādām skrāpēm.
2️⃣ Ātra piegāde: Pasūtiet savu plakātu jau šodien, un mēs to izgatavosim un nosūtīsim jums 24 stundu laikā!
3️⃣ Droša iepakojums: Mūsu kartona iepakojumi ir speciāli izstrādāti INSPIO produktiem, tāpēc jūsu plakāts ieradīsies droši un bez bojājumiem.
4️⃣ Personalizēšana pēc pasūtījuma: Izveidojiet plakātu tieši pēc savām vēlmēm – izvēlieties foto, tekstu un dekoratīvos elementus, kas labāk izsaka jūsu emocijas un ziņu.
5️⃣ Dāviniet prieku: Stikla plakāts ar foto ir lieliska dāvana visai ģimenei, draugiem, partneriem vai pat sev. Padariet kādam prieku šo unikālo veidu!

Nekavējiet – pasūtiet šodien šo lielisko stikla plakātu ar foto un padariet savus tuviniekus neaizmirstamu dāvanu!