Bērnu rotaļu paklājiņi no korķa vai vinila — kādas ir to priekšrocības?

KORĶIS UN TĀ ĪPAŠĪBAS

INSPIO korķa paklāji bērniem ir dabiski, videi draudzīgi un ražoti Slovākijā. Materiāls ir importēts no Spānijas. Šie bērnu paklāji ir funkcionāli aksesuāri ikviena bērna guļamistabā. Korķa paklājiem piemīt lieliskas skaņu absorbējošas īpašības, un tie spēj absorbēt triecienus kritiena gadījumā, kā arī ienes mājīgumu guļamistabā. Tie ir piemēroti alerģiskiem cilvēkiem, jo nesekmē ērcīšu izplatību un neabsorbē putekļus. Korķis kā dabīgs materiāls novērš pelējuma veidošanos un baktēriju izplatīšanos.

Korķa paklājs ir patīkams un silts uz tausti. Bērni rotaļājoties daudz laika pavada uz grīdas, un mēs vēlamies viņiem nodrošināt pilnīgi drošu un kvalitatīvu rotaļu segumu. Paklāja augšpuse ir izgatavota no strukturēta korķa tekstilmateriāla. Apakšpuse ir izgatavota no gumijota korķa. Abām pusēm piemīt pretslīdēšanas īpašības, ko ļoti novērtēs vecāki ar maziem bērniem. Korķim ir termoizolācijas īpašības, un tas ir piemērots arī telpām ar grīdas apsildi.

Paklājs ir ļoti viegli kopjams — to var tīrīt ar putekļu sūcēju vai vienkārši ar ūdeni. Tas ir viegls, tāpēc to var pārvietot jebkurā laikā un jebkurā vietā.


VINILS UN TĀ ĪPAŠĪBAS

Bērnu vinila rotaļu paklājiņi ir ražoti Slovākijā. Materiāls speciāli mums ir izgatavots Spānijā. Šie rotaļu paklāji ir estētisks un funkcionāls aksesuārs ikviena bērna guļamistabā. Tiem piemīt lieliskas skaņu absorbējošas īpašības, tie mazina triecienus kritienu gadījumā un padara guļamistabu mājīgāku. Rotaļu paklāji ir piemēroti alerģiskiem cilvēkiem, jo nesekmē ērcīšu izplatību un neabsorbē putekļus.

Vinila rotaļu paklājiņš ir ļoti patīkams uz tausti. Tas ir piemērots arī telpām ar apsildāmajām grīdām.

Rotaļu paklājiņu var ļoti viegli kopt — to var vienkārši notīrīt ar ūdeni. Tas ir viegls, tāpēc to var pārvietot jebkurā laikā un jebkurā vietā.


KĀDA VEIDA KORĶA PAKLĀJUS MĒS PIEDĀVĀJAM?

1. PAKLĀJS PIE GULTAS

Asimetriski piegriezts paklājs ir ideāli piemērots, ja vēlaties aizpildīt platību pie gultas. Viena paklāja puse ir taisna, tāpēc to var novietot tieši pret gultu. Uz paklāja ir iezīmēta arī vieta čībām, kur jūsu bērns pirms gulētiešanas var novietot savus mājas apavus. Šo paklāju var izmantot arī spēlēm. Uz tā var atrast krāsainus zīmējumus, ceļus, sliedes, gadalaikus, Ludo spēli vai skaitļus no 1 līdz 10.

2. PAKLĀJI AR CEĻIEM UN SPĒLĒM

Kvadrāta, taisnstūra vai apaļas formas. Paklājs ir personalizēts ar jūsu bērna vārdu un ir piemērots arī mazākām telpām. Ar savu košo un unikālo dizainu tas padara mājīgāku ikviena bērna istabu. Savijušies ceļi un sliedes veido vietu bērnu fantāzijai. Tikai ar dažiem rotaļauto, dzīvniekiem un figūriņām jūsu bērni nokļūs maģiskā fantāzijas pasaulē. Uz paklāja var atrast arī Ludo spēli vai alfabēta burtus. Jūs varat izmantot paklāju kā siltumizolācijas materiālu rotaļu laikā. Korķa paklājs ir inovatīvs un moderns aksesuārs katra bērna guļamistabai.

3. 220X140 CM PAKLĀJS, KURU VAR KOMBINĒT

Ar šo paklāju veidu jūsu iztēlei zūd robežas. Jūs varat izvēlēties jebkuru variantu un kombinēt tos šī izmēra ietvaros. Mūsu grafikas speciālisti radīs tos tieši jums. Arī šis pasaku paklājs tika izveidots, apvienojot „figūriņu“ + kvadrātveida pasaku paklāju :-) Iespējami neskaitāmi varianti, tāpēc mēs priecāsimies, ja arī jūs sāksiet jaunradīt savējos.

4. KORĶA VALSTĪBA NO INSPIO

Lielais korķa paklājs 220×140 cm lielumā, kuru kopā ar mūsu trim meitenēm izstrādāja tētis un uzzīmēja meita. Viņi piepildīja sapni par telpu, kurā varētu ietilpināt visus savus zirgus, dzīvniekus, Lego un visu pārējo, ko viņi ir iegādājušies pēdējo gadu laikā.

APSKATIET VISUS KORĶA PAKLĀJUS

APSKATIET KORĶA PAKLĀJU FOTOGALERIJU


KĀDA VEIDA VINILA ROTAĻU PAKLĀJIŅUS MĒS PIEDĀVĀJAM?

1. DZĪVNIEKI

Šo rotaļu paklājiņu izmērs ir 113×113 cm. Esam sagatavojuši sarakstu ar dzīvniekiem, kurus zīmē un mūsu tīmekļa vietnēm sagatavo mūsu māksliniece Valentínka. To kopējais skaits ir 16: piparmētru krāsas lācis, brūns lācis, lapsa, jenots, zaķis, pūce, stirna, panda, degunradzis, koala, žirafe, zilonis, zebra, lauva, pērtiķis, pingvīns.

2. ROTAĻU PAKLĀJIŅI AR CEĻIEM UN VILCIENIEM

Arī šo rotaļu paklājiņu izmērs ir 113×113 cm. Mēs tos veidojām dažādās krāsās, ar dažādiem dzīvniekiem, motīviem un dizainiem.

3. KORĶA VALSTĪBA

Mēs ražojam rotaļu paklājiņus ar ceļiem 115×118 cm lielumā. Esam izveidojuši tos dažādās krāsās, ar dažādiem dzīvniekiem, motīviem un dizainiem.

APSKATIET VISUS VINILA ROTAĻU PAKLĀJIŅUS