BEZMAKSAS lejupielādējams personalizēts plakāts A4 vai A3 izmērā

Plakāta failu sistēma automātiski nosūtīs uz e-pasta adresi, kuru jūs ievadījāt, 10 minūšu laikā. Ja plakāts netika saņemts, lūdzu, pārbaudiet sava e-pasta mapi ar nevēlamajiem ziņojumiem (SPAM). Ja jūs vispār nesaņēmāt e-pastu, mēģiniet atkārtoti ģenerēt plakātu vai izmantojiet citu e-pastu. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums. Pateicamies un priecājamies, ka jūs apmeklējāt mūs.

Sveiki, mīļie vecāki!

1️⃣ Mēs jums piedāvājam lielisku iespēju jūsu mazu atvasītei – personalizētu plakātu ar viņa vai viņas vārdu un burtu, ko jūs varat vienkārši lejupielādēt un izkārtot viņu istabā.
2️⃣ Izvēlieties no dažādām krāsu shēmām un dizainiem, lai izveidotu pilnīgi ideālu plakātu, kas būs interesanta pievienotā vērtība bērnu istabā un vienlaikus motivēs jūsu bērnus mācīties burtus un lasīt.
3️⃣ Šis personalizētais plakāts ir lieliska dāvana jūsu bērniem, mazbērniem, brāļiem, māsām vai pat jūsu draugu bērniem. Tas ir unikāls veids, kā parādīt bērniem, ka viņi ir īpaši un ka viņu vārdam ir nozīme.
4️⃣ Un kas ir vislabākais šajā plakātā? Jūs varat to lejupielādēt pilnīgi bez maksas! Jā, jūs labi dzirdējāt – bez maksas!
5️⃣ Tad uz ko jūs vēl gaidāt? Noklikšķiniet uz augšējās saites un iegūstiet savu personalizēto plakātu jūsu bērnam jau šodien!